Trace by Isla, gespecialiseerd in CO2 meting in de evenementenindustrie, heeft niet stilgezeten. We zetten hun nieuwste aanbod op een rijtje, met als bonus dat je als CLC-VECTA lid 10% korting krijgt op het starterpack!
Trace by Isla richt zich in eerste instantie op organisatoren, maar is ook te gebruiken door standbouwers of locaties. In het online systeem kan je makkelijk andere partijen toegang geven, die dan hun eigen bijdrage in kunnen vullen. Ligt ook niet al het werk bij jou!
Voor organisatoren kunnen ze ook totaalpakketten maken, inclusief trainingsworkshops voor je team, onboarding van al je partners, data verificatie en hulp met de reports. Geïnteresseerd? Check de informatie hier of neem contact op met Chris, via chris@weareisla.co.uk.
Let op: alle dienstverlening en pakketten enkel in Engels beschikbaar.