Ben jij een ervaren projectmanager met verstand van beurzen, congressen en evenementenproductie? Wij verzorgen full-service projectmanagement: van ontwerp en voorbereiding tot bouw en oplevering voor venues en organisers. Dus houd jij van overzicht, duidelijke communicatie en het begeleiden van projecten van voorbereiding tot uitvoering? Dan is deze functie bij Decoriginals jouw nieuwe baan.
Wat ga je doen?
Als Projectmanager bij Decoriginals ben je verantwoordelijk voor het volledige projectmanagement van beurs- en evenementenprojecten. Je begeleidt projecten van eerste aanvraag tot en met de oplevering op locatie.
Wie ben jij?
Ter uitbreiding van ons team zoeken wij een Projectmanager Beurzen en Evenementen die het voortouw neemt in het projectproces. Je maakt offertes, visualiseert in programma’s als Capture/pCon, reserveert de benodigdheden voor jouw project bij de leverancier en begeleidt projecten van begin tot eind in samenwerking met collega’s en partners.
Je bent een projectmanager die weet hoe de evenementenbranche werkt en verantwoordelijkheid neemt voor zijn of haar projecten:
Wat bieden wij jou?
Werken bij Decoriginals
Wij zijn een innovatief, duurzaam en boven alles een heel persoonlijk en betrokken bedrijf. Binnen ons hechte team werken we met korte lijnen, duidelijke afspraken en veel vertrouwen in elkaar. Keigezellig waar het kan, keihard werken waar het moet.
30 vaste collega’s en nog een heleboel freelance collega’s bouwen we met veel plezier de mooiste beurzen, congressen en evenementen. Help jij mee?
Solliciteren of meer info?
Ben jij enthousiast geworden over ons bedrijf en de functie? Solliciteer dan graag via de sollicitatielink! Wil je eerst meer weten of gewoon telefonisch solliciteren? Neem dan contact op met Gawijn Rijken op 073-6148486.
Aangeboden op: 15-01-2026
Opleidingsniveau: MBO/HBO/of vergelijkbaar door ervaring
Uren: 38
Dienstverband: vast
Locatie: wisselend - ’s-Hertogenbosch – Gorinchem – Utrecht
Tel: 073-6148486.
Solliciteer direct via deze link!