Ben jij een voorman die zijn weg kent in de stand- en evenementenbouw en sta jij net zo makkelijk mee te bouwen als dat je een team aanstuurt? Dan weet jij precies wat er nodig is om een project op locatie soepel, veilig en strak neer te zetten.
Zoek jij een rol met verantwoordelijkheid binnen een hecht, professioneel en boven alles ontzettend leuk team? Dan zoeken wij jou.
Wat ga je doen?
Als Meewerkend Voorman werk je mee op de vloer en zorg je dat het werk goed en volgens planning wordt uitgevoerd. Je stuurt het team aan, houdt overzicht en zorgt dat kwaliteit en veiligheid op orde zijn.
Je werkt op basis van de voorbereiding van de productieleider. Is die er niet? Dan pak jij die verantwoordelijkheid.
Je werkzaamheden bestaan onder andere uit:
Wie ben jij?
Je hebt ervaring in de stand- en/of evenementenbouw en weet hoe het eraan toegaat tijdens op- en afbouw. Je staat stevig in je schoenen en pakt vanzelf de leiding wanneer dat nodig is.
Daarnaast ben je:
Wat bieden wij jou?
Werken bij Decoriginals
Wij zijn een innovatief, duurzaam en boven alles een heel persoonlijk en betrokken bedrijf. Binnen ons hechte team werken we met korte lijnen, duidelijke afspraken en veel vertrouwen in elkaar. Keigezellig waar het kan, keihard werken waar het moet.
Met 30 vaste collega’s en nog een heleboel freelance collega’s bouwen we met veel plezier de mooiste beurzen, congressen en evenementen. Help jij mee?
Solliciteren of meer info?
Ben jij enthousiast geworden over ons bedrijf en de functie? Solliciteer dan via de sollicitatielink.
Wil je eerst meer weten of telefonisch solliciteren? Neem dan contact op met Gawijn Rijken op 073-6148486.
Aangeboden per: 31 maart 2026
Uren: 38 uur
Soort: vast
Locatie: ‘s-Hertogenbosch
Opleiding: MBO-niveau
Contact:
Gawijn Rijken op 073-6148486.
Solliciteer direct via deze pagina!