Resultaten quickscan vergoeding onkosten (daggeld) gepubliceerd

13-3-2023

Met de invoering van de Werkkostenregeling in 2015 is er veel veranderd in de manier waarop in de branche wordt omgegaan met het vergoeden van onkosten van werknemers die in het buitenland aan het werk zijn. Omdat we als CLC-VECTA regelmatig de vraag krijgen hoe collega-bedrijven hiermee om gaan, wat gangbare bedragen zijn en hoe om te gaan met vergoedingen voor ZZP’ers, hebben we in februari 2023 een quickscan uitgevoerd onder onze leden. We hebben veel en waardevolle reacties ontvangen (dank daarvoor!) dus de uitkomsten zijn meer dan representatief te noemen.
 
De uitkomsten hebben we verwerkt in een whitepaper met uitleg, toelichting op de gehanteerde werkwijzen, werkwijze voor ZZP’ers en uiteraard gemiddelde en min-max bedragen per land zoals deze worden gehanteerd. De whitepaper is, uiteraard alleen na inloggen en voor leden, via onze ledenportal te downloaden.
 
Heb je nog vragen? Neem dan contact op met Dineke Philipse, dineke@clcvecta.nl of 06 – 41 20 47 79.
 

Zoeken in nieuws

 

Zoekterm

Kennispartners & preferred suppliers